Search
Close this search box.

تبلیغات الماس

فرم سفارش تندیس

لطفا جهت ثبت سفارش تندیس خود فرم زیر را پر بفرمایید تا در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس بگیرند و یا از طریق شماره 09122777152 نسبت به ثبت سفارش خود اقدام فرمایید . 

سفارش تندیس

نمونه تندیس

تندیس چیست ؟

تندیس در واقع هدیه و یادگاریست ملموس و قابل دوام برای یک دستاورد خاص که نشان دهنده شایستگی فرد دریافت کننده است. تندیس ها دارای تاریخچه ای قدیمی می باشند و اغلب برای رویدادهای ورزشی، همایش ها ، جشنواره ها و نمایشگاه ها اعطا می شوند. البته امروزه معنای تندیس در کشور ما به کلی تغییر یافته ولی در واقع تندیس یک مجسمه است که در آن شخصیت های واقعی و کامل از شخصیت ها یا حیوانات یا اشکال دیگر با متریالهای با دوام (مانند چوب، فلز یا سنگ) ساخته شده و در جایگاه عمومی قرار می گیرند .

تندیس ها در رده هنرهای عمومی قرار می گیرند ، هنر عمومی به عنوان یک حمایت مؤثر و مرسوم برای تفکر افراد، حوادث، مفاهیم و سایر واقعیت های مذهبی، تاریخی، اخلاقی یا معنوی است. بعضی از تندیس ها شهرتی مستقل از شخص یا مفهومی که آنها نمایندگی می کنند دارند ، همانند مجسمه آزادی آمریکا که در اواخر قرن نوزدهم و اوایل قرن بیستم، دوران بزرگ مهاجرت را نشان می دهد، زمانی که ظاهر آن در افق به کشتی ها نشان می داد که مسافران تا به حال دنیای قدیم را پشت سر گذاشته اند و به زودی به سرزمین فرصت های نامحدود فرود خواهند آمد.

تندیس پیکره‌ یا مجسمه ایی است که به جهت یادآوری یا به نمایش گذاشتن یک واقعه یا وجود یک انسان، شیء، حیوان ساخته می‌شود. مجسمه‌ها ممکن است به یادبود بزرگان تاریخ ساخته شوند، همچون مجسمهٔ سردارسلیمانی و بسیاری مجسمه‌های دیگر که بعنوان اثر هنری به نمایش گذاشته می‌شوند.

قیمت تندیس چوبی و شیشه ای

از آنجایی که قیمت تندیس ها به متریال مصرف شده و تعداد درخواست تندیس بستگی زیادی دارد لذا بهترین روش برای خرید تندیس و استعلام قیمت تندیس تماس گرفتن با کارشناسان فروش چاپ الماس می باشد، همچنین میتوانید برای استعلام قیمت تندیس های شیشه ای و چوبی از فرو فوق نیز استفاده نمایید.