Search
Close this search box.

تبلیغات الماس

مطالبی که دراین مقاله میخوانید ...

متن آماده تقدیرنامه

متن آمده لوح تقدیر یا تقدیرنامه نوشته‌ای با متن خاصی است که برای تقدیر و تشکر از افراد یک سازمان و ارگان در جشنواره‌ها و همایش‌ها به کار می‌رود.این لوح بعضا بعنوان لوح سپاس نیز شناخته میشود.

سفارش و خرید محصولات مرتبط: پرچم ساحلی ، تندیس، مهر و موم، بج سینه

امروزه تنوع متن لوح تقدیر به قدری زیاد است که بسته به سلیقه هر شخص و سازمانی، می‌توانید آن را با متن مورد نظر مزین نمود.

قیمت لوح تقدیر

لازم به ذکر است که قیمت لوح تقدیر با توج به نوع و متریال و ابعاد به کار رفته در آن متفاوت است.جهت دیدن قیمت انواع لوح تقدیر کلیک کنید

متن لوح تقدیر اداری، دانش آموزی و تشکر از همکار

متن لوح تقدیر دانش آموزی

پيروز کسي است که با زيبايي اميد، آينده را بيارايد دانش آموز محترم ………. از آموزشگاه ………. اينک که بادستهاي مهربان، عزم راسخ و ذهـن خلاق در کوچه هـاي دل، حديـث افـتخار را سرودي و موفق به کسـب رتبه ………. مسابقه………. درسال تحصيلي ………. شده اي، به شکرانه همـت والا و تلاش شکوهمندت، این لـوح تقدير تقديم مي گردد.

توفيق شما را در کسب درجات عـالي ترا از خداوند سبـحان خواستاريم.

رئيس اداره آموزش وپرورش منطقه ……….


متن تقدیرنامه دانش آموزی

پيروزي، پرشي دارد به اندازه عشق

دانش آموز عزيز خانم ………. از آموزشگاه ……….

با احترام خبـر مسرت بخش، همواره دل را شـاد و لحظه ها را ماندگار می سـازد، و اینک خبر شادمانه مـوفقیت شما نیز مایه مباهات است. آري، دستان پرتـوان و عزم استوار بار دگر حـدیث پرافتخار پیـروزی را می سراید و امروز را برای فـردایی بهتر و سـازنده آماده می سازد.

کسب رتبه ………. در مسابقه ………. سال تحصيلی ………. یادواره عزت و افتـخار حسینی را تبريک عرض مي نـماییم و برایتان از خداونـد مهربان دلی از جنس بلور، به رنـگ آسمان و وسـعت دریا خواستاریم. شمـع وجودتان تابنده و نـورانيت دلتـان پاينده مدير آموزش و پرورش منـطقه


متن تقدیرنامه اداری کارمـند نمونه

سرکار آقای ………… / جناب خانم … بدینـوسیله به رسم یاد بود و به پـاس قدر دانی از شـما کارمند مسئول و وظـیفه شناس که با الهـام از تخصص و تعهـد و کاربرد مهارت های لازم کاری، احـترام و اکرام به ارباب رجوع، تقویـت حضور و انجام امـور محوله به نحو احـسن برای پیـشرفت شرکت اهتمام ویـژه می ورزید؛ این لـوح تقدیر، پیشـکش حضور پر لطفتان می گردد. اطمیـنان کامل داریم، تمام تلاش خود را بـرای انجام وظایف شغلـی و مسئولیتهای قانونی، پیشرفت نظـام اداری و اعـتلای کشور به کـار گرفته و وجـدان کاری، عدالت، صداقت، امـانت داری، رازداری و خـدمت را سرلوحه ی گفتار و کـردار خود قرار داده و ارزشهـای دینی، انسانی، اجتماعی، قوانین و مقررات و ضوابـط را در انجام فـعالیت های سازمانی و اداری رعایت نموده و در همه حال به مقررات حاکم و منشور اداری و اخلاقـی پایبند بوده و تلاش خود را در جهت جلب رضـایت ایزد متعال به کار می بندید و همـواره شادابی و نشاط را در محـیط کار ترویج می نمایید. با تقدیم بهـترین آرزوها مدیر عامل شرکت


متن لوح تقدیر بازنشسته

متن لـوح سپـاس بازنشسته

همکار ارجمند جناب آقای / خانم

چـه غرور آفرینند آن عـزیزانی که در کمـال صداقت ودرستکاری بـیش از … سال از بهترین سالهای عمر خـود را در سنگر خدمت گذراندید ودر جهت تحقق اهداف آموزش و پـرورش خالصانه از هیچ کوششی دریـغ نکردید و بـا پذیرش غم و شـادی و اینک بـا کوله باری از تجربه را به دیـگران می سپارند. اکنـون که به افتخار بازنشستگی نایـل آمده اید شایسـته است از زحمـات بیدریغ مساعی ارزشمند و اهتمام ویـژه جنابعالی در طول مـدت خدمت تـشکر و قدردانی نموده وتـوفیق روزافزون شما و خانواده گرانقدرتان را از درگاه احدیت مسئلت نماییم. امید اسـت در پرتو عـنایات حق همواره در کلیه شئونات زنـدگی موفق و مـوید باشید. نام مدیر ………….. مدیر دبیرستان دوره ………………


متن لوح تقدیر از همکار

متن آماده لوح سپاس همکار

جناب آقای/ خانم ……………………. مجموعه/شرکت/آقا/خانم …………………….. بابـت همکاری و همیاری دلسوزانه جـنابعالی در زمینه …………………… محصولات ………………………. بر وظیفه خود دانسته لوح تقدیری را از طـرف مدیریت محترم این ………….. تقدیمتان نماید. امید آن است در آینـده نزدیک این ………………….. در راستایی پیشـبرد اهداف، بتواند بهتر از گذشته همـیار شما عزیزان باشد. با تشکر مدیریت ………………….


متن لوح تقدیر همکار نمونه

تقدیر نامـه

شایسته است از همکاری صـمیمانه و تلاش های مستمر جنابعالی/سرکار عـالی جناب آقا/خانم ………………………………………….. در توسعه و نشر عـلم و دانش و ارائه تجارب گرانقدر و ثمربخشتان در زمینه تالیف کتاب و مقالات علمی به رسم تکریم، ایـن تقدیر نامه تقدیم تان گردد.

نمونه انواع لوح تقدیر


لوح تقدیر همکار نمونه

همکار محترم سرکار خانم/آقای ………………………………. با سلام حضور ارزشمند و فراموش نشـدنی حضرتعالی در ………………………… قابل سـتایش و تقدیر است. بدینوسیله بر خود دانسـتیم تا از حضور گرم و صمیـمانه شما تشکر و قدردانی نمائیم. امید است با توکل به یگانه ایزد منان متعـال، در تمام عرصه های زندگی موفـق و پیروز باشید. مدیر عامل شرکت / موسسه ……………………

نام مدیر عامل …………………………………


انواع لوح تقدیر و سپاس

-لوح تقدیر شیشه‌ای

-لوح تقدیر سرامیکی

-لوح تقدیر چوبی یا فلزی

-لوح تقدیر جعبه‌ای

-لوح تقدیر گالینکور

-لوح تقدیر ساعت‌دار

-لوح تقدیر مقوایی


لوح تقدیر همکار نمونه

بنام یگانه هستی

حضور محـترم سرکار خانم / جناب آقای ……………………….

همکار گرامی

شرکت ………………… هیچ گاه خاطره ی تلاش های بـی وقفه و پیگیری و سخت کوشی شما را در ابعاد مخـتلف (مدیریتی و اجرایی ) ازیاد نمی برد و اینـک که دور زمان و گردش ایام سلسله وصل را به فـراق می کشد، خاطر ما مـسرور خاطراتی است که در کنار هم زیسته ایم و در اندوه و شادی آن همراه و همـگام بوده ایم. این لوح تقدیر به پـاس از زحمات شما تقدیم می گردد.

شرکت ………..

رئیس هیئت مدیره دکتر ….


نوشته آماده لوح تقدیر همکار نمونه

بسمه تعالی

هر آنکـس خدمت جانان به جـان کرد به گیتی نـام خود را جــاودان کرد

همکار گرامی

جناب آقا/خانم مهـندس…

سـلام علیکم

اکنـون که در پرتو الطاف خداونـد سـبحان یکی از مقاطع ارزشـمند خدمات خـویش را در (محل کار) (شهر محل کار) به پایان رسانده و آمـاده خدمت در عـرصه‌ای دیگر در کشـور عزیزمان هسـتید، بر خود وظیفـه می‌دانیم از زحـمات و تلاش‌های صادقـانه و موثر جنابعالی در (سمت ) تقدیر و تشکر نماییم.

ضـمن تقدیم این لوح سپاس، موفقـیت و سربلندی شما را از درگاه ایـزد منان خواسـتاریم.

همکاران شما


متن لوح تقدیر همکار نمونه

همکار ارجمند جناب آقای ………….. / سرکار خانم ……………….

آری، چه غرور آفرینند آن عزیزانی که در کمال صـداقت و درستکاری بیـش از …. سال از بهترین سالهای عمر خود را در خدمت به مردم گذراندند و در جهت تحقق اهداف (شرکت/موسسه/بخش) خالصانه از هیچ کوششی دریغ نـورزیدند.

با پذیـرش غم و شادی، عتـاب و عقاب، صبر و شکـیبائی و با تـوکل به ایـزد منان در کنار سـایر همکاران از جان و مال خود گذشتند و اینک کوله باری از تجربه را به دیگران سپردند.

اکنـون که به افتخار بازنشسـتگی نایل آمده اید، شایسـته است از زحمات بی دریغ، مساعی ارزشمـند و اهتمام ویژه جنـابعالی در طول مدت خدمـت تشکر و قدردانی نموده، توفـیق روز افزون شما و خـانواده گرانقدرتان را از درگاه احدیت مسـئلت نمائیم.

امـید است در پرتو عنایات حق همواره در کلـیه شئون زندگی موفق و موید باشید.

با تشکر رییس شرکت


متن لوح سپاس از استعفاي هـمکار با صلح

لوح سپاس
همکار ارجمند جناب آقای ……………………….
باسلام و احترام
بدینوسیله از تلاش و زحمات ارزشمـند و بیدریغ جنابعالی در طول مدت خدمـت در این شرکت کمال تقدیر و تشکر را داریم. بدیهی است شـرکت در پی درخـواست جنابعالی، استعـفای شما را مورد قبول قرار داداه است. بارفـتن جنابعالی، از این شرکت ما یکـی از بهتربن سرمایه های انسانی و خوب خود را از دسـت دادیم. از خداوند متعال برایتان شادکامی، سلامت و بهـورزی و موفقیت روزافزون مسئـلت نموده و امـیدواریم در کلیه مراحل زندگی کاری و شخـصی تان موفق باشید.
بدیهی است جنابعالی عضـو دائمي و افتخاری شرکت ………………… خواهید بود.
با تقدیم و احترام
مدیر عامل


متن و جملات ویژه لوح تقدیر اداری

آقای مهندس ………………………………….
مدیر کل محترم ………………………………..
با ســـــــلام
اندیـشه و تلاش خدمتگــزاران صدیق عمـران و آبادانی ایـران اسـلامی هیـچ گاه از یاد نخـواهد رفت . بدینوسیله با اهـداء این لوح ، از تـلاش و زحـمات مستمر
حضرتـعالی در اجرای پـروژه ……………………………….. در محدوده شهر …….که موجبـات تسهیل در عبور و مرور ، ارتقـاء ایمنی تـردد ، رضایت شـهروندان و در نهایت رضایت خداوند سـبحان را به همراه داشته است تقـدیر و تشکر می گردد.
از خداوند متـعال برایتان سلامتی، بهروزی و تـوفیق استمرار خدمتـگذاری را مسـئلت دارم


متن تقدیر از مدیر کل صدا و سیما – لوح تقدیر

بسمه تعالی
لوح تقدیر
جناب آقای دکتر ………………………………
مدیر کل محترم صدا و سیمای مرکز استان ……………………
سلام علیکم
توفیق خدمت به نیکوترین و شایسـته ترین مردم در نظام اسـلامی، فرصـت گرانبها و پرافتخاری است که علاوه بر خـشنودی نظام ، موجبات رضـایت پرودگار متعال را درپی خواهـد داشت و به یقین در این راستا کسـانی موفق و سربلند خواهـند بود که بتوانند به خوبی از این فرصـت مسئولیت در راستای جلب رضایت نظام و خـدمت صادقانه و موثر نهایت استفاده را ببرند. قطعا کار برای رضای خداوند بـدون اجر و پاداش نخـواهد ماند.
بدینوسیله لازم مـی دانم از زحمات بی شائـبه وموثری که در امـر خدمت رسانی به ایثارگان معزز و همـچنین حـسن همکـاری با اداره امور ایثارگران استـانداری داشته اید،تقدیر و تشکر نموده و موفقیت و بهـروزی روز افزونتان را از درگاه ایزد منان مسئلت می نمایم.
استاندار ……………………
دکتر …………………………………..


متن نمنوه تقدیر از مدیر عامل اداره آب و فاضلاب

بسمه تعالی
لوح تقدیر
جناب آقای ……………………………
مدیر عامل محترم اداره آب و فاظلاب شهرستان ……………………..
سلام علیکم
تاریخ همیشه وامـدار زنان و مردانی است که در مـقاطع مختلف تاریخ در جغـرافیای به نام ایران،جـان را در طبق اخلاص نـهاده و عمیق ترین مفـاهیم بشری یعنی ایثار، فـداکاری و شهادت را برای نـسل های آینده تعـریف و تفـسیر کردند.
طرح سـپاس و دیدار از خانوده های محـترم شاهد و ایثـارگر، فرصت مغتنـمی است برای کسـب معنویت و سپاسگـذاری و پاسـداشت مقام شهدا و تجلـیل از قهرمانانی که حـماسه جاوید انقلاب اسلامی و دفاع مقـدس را درتاریخ این مـرز و بوم رقم زدند.
اینک به پاس تـقدیر از تلاش های جنابعـالی در اجرای طـرح سپاس و دیدار از خـانوده های محتـرم شاهد و ایثارگر در سال ۱۳۹۷، این لوح تقدیر به شما اعطاء مـی گردد.
توفیق روز افـزون شما را در تـداوم خدمت به ایثارگران از درگـاه حق تعالی مسـئلت می نمایم.
نام شخص
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان …………………….


متن نمونه تقدیرنامه روز معلم

به نام خدا
تقـدیرنامه
استاد گرانمایه/ معـلم گرانقدر / آمـوزگار ارجمند ………………………
آنچـه از بن جان می آید آن است که از صمیـم قلب از همکاری صادقـانه وکوشش خالصـانه ی شما در راستای هدایت و ارشاد این نسـل سرافراز، تقدیر و تبجیل نمایم و صمیـمانه ترین سپاس های خود را به شما فـرزانگان عاشقی که شـمع وجود گرانقدر خویش را در طبق اخـلاص نهاده و نهال نوپای امـروز را به امید فردایی شکوفاتر با عصاره ی جـان آبیاری می نـمایید نثارتان کنـم .
آرزومندم ؛ ذات اقدس احدیت شـما خوبان را که درمسـیر تحقق اهداف متـعالی مکتب انسان ساز اسلام ،از جان مایـه می گذارید در کنـف الطاف خاصـه ی خویش قرار دهد.
معلم روزت مبارک


متن تقدیر و تشکر کوتاه روز معلم

ای معلم : ای روشـنی بخش دلها . براستی که تو بعـد از خداوند (علم الانسان ما لم یعلم ) هستی.چـگونه می توان تو را سـتود و تو را سرود که تو خود سـرود قافله ی تمدن هستی .
۱۰۰۰ گل سـرخ تقدیم به معلم عزیزم که به من درس صـبر و وفاداری آموخـت . و مرا در سرزمین دانـش بارور ساخت .
روزتــــــــــ مبارکــــــــ .
ای خـدای عشق، ای ام الـکتاب / ای مـعلم ، ای سراسر آفـتاب / در کتـاب دل نویسم با مداد / ای معـلم روز تو تبریـک باد.


متن آماده لوح تقدیر اداری

بنام خدا
تقدیرنامــــه
مدیر عامل محترم شرکت …………………………………
جناب دکتر ……………………………
سلام علیکم
به این وسیله مراتب سپاس خود را ازتلاش و زحمات ارزشـمند و صادقانه جـنابعالی درزمـینه پیشبرد اهداف بهداشـتی و ایمنی درمحـیط کار تقدیم می دارم . از درگـاه ایزد مـنان دوام عزت وسـلامت، تداوم حضور و تاثیـر آن بزرگوار درراسـتای دستیابی به اهداف ……………………………. ارتقای کیفیت زنـدگی و نـشاط ملت شریف وپرافتـخار ایران و توسـعه پایدار جمهوری اسـلامی ایران رامسئـلت دارم.
معاون …………………………………


نمونه متن تقدیرنامه

بسمه تعالی
لوح تقدیر
دانش آموز / استاد / پژوهشگر عزیز آقای / خانم………..
سلام علیکم
به لطف حق تعالی تابستـان گرم را در سایه سـخاوت دلهای مهربان بـودیم و از دوسـتی ها و همدستی هایمان خاطره های شـیرین ساختیم برای روزهـای آینده
تجربه بـودن با شما طراوت روحـمان را افزود و شمـیم شور و شعورتان فـضای این کانون فرهنگـی را آکنده ساخت . اینک مـسرور از موفقیت شمادر رشتـه طراحی چهره آرزو می کنـیم دستی بالای تمـامی دستها مدد کـارت باشد. دلت مأمـن مهر خدا، دستهایت درگاه دعـا و چشمهایت گوهری پاک و پر بـها باد .
رئیس آموزش و پرورش منطقه ………………………… تهران
کانون فرهنگی تربیتی ……………………………….

سفارش و خرید محصولات مرتبط: پرچم ساحلی ، تندیس، مهر و موم، بج سینه، تابلو دکوراتیو


متن تقدیرنامه مسئول شهری

بسمه تعالی
تقدیرنامه
« چه بسیـار فرق است میان کاری که لذتـش برود و گناهـش بماند و کـاری که رنجـش برود و اجرش اندوخته شـود »
رسول اکـرم(ص)
بردار بزرگـوار جناب آقای ……………………………………..
مدیرکل محترم تربیت بدنی
یقیناَ توسعه و پیشرفت شهر ……………… مرهون تلاش بی دریغ مسئولین خـدوم و دلسوزی می باشد که همـواره جهت تعالی و ارتقاء این شـهر قدم برداشته و خدمتگذاری را افتخاری بزرگ و پاسـخگویی را وظیفه ای مهم برای خویـشتن می دانند.
لذا بر خود وظیفه می دانیم به مصـداق حدیث شریـفه «من لم یشکر المخلوق لم یشکرالخالق»، از عنـایات و توجه جنابعالی به امر توسعـه …………………………. جهت فراهم نمودن زمینه ……………………………… درشهر ………………. قدردانی نماییم .
سلامتی وموفقیت روزافـزونتان را ازدرگاه خداوند متـعال مسألت می نماییم
رئیس شورای اسلامی ……………………. شهردار …………..

متن تقدیر و تشکر از همکار

بسمه تعالی
تقدیرنامه
جناب آقای ……………………………
امروز که با تلاش همه همـکاران، شرکت …………………………… ، بعنوان تنها دارنده تندیس …………………… سال های قبل موفق به کسب مـقام اول و دریافت اولین و تنها تندیس ………………….. تعالی سازمانی گردیده است، بر خود لازم می دانم از مشـارکت و همدلی جنابعالی و خانواده محـترمتان در دستیابی به این افتخار ماندگار تشـکر و قدردانی نمایم.
ایفای نقش محـوری در توسعه صنـعتی، اقتصادی و اجتـماعی کشور مامـوریتی است بزرگ که بایـستی در راستای اجرای آن، همـه همکاران بر عهد خود در ارتقـای سطح تعالی و ارائه الـگویی ملی همچنان پایدار و مصـمم باقی مانده تا در آینـده ای نه چندان دور، چشم انداز شرکت مـبنی بر تبدیل شدن به سازمـانی جهان تراز را ، جامه عمل بپوشـانیم.
همواره موفق و سربلند باشید
نام و سمت شخص


متن تقدیر از پزشک . روز پزشک

بسمه تعالی

تقدیرنامه
جناب آقای دکتر ……………………
ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ………………….
با سلام و تحیت و عرض تبریک به مناسبت فرارسـیدن اعیاد شعبانیه به ویژه میلاد موفور و مسرور قطب عالم امکان، امـید و آمال محرومان و مـستضعفان جهان حضرت حجه بن الحسن عجل ا… تعالی فرجه الشریف، یکم شـهریور ماه زاد روز شیخ الرئیس ابوعلی سینا که به شایسـتگی و سزاوار روز پزشـک نامگذاری شده است را به حضـور جنابعالی و همکاران گرامـیتان به ویژه جامعه پزشکان صمیـمانه تبریک می گویم و از ایزد سـبحان مزید توفیقات طبیبان و پزشکـان گرامی را در راستـای خدمت به مردم شهید پرور …………….. و شهرها و مناطق همجوار مسـئلت می نمایم.
خواهشمند است مراتب قـدرشناسی و تبریک اینجانب را به کلیه پزشـکان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز ، به ویژه پزشـکان عزیز و پرتلاش به نحو مقتضی ابلاغ فـرمائید.
من ا… توفیق


متن تقدیر از دانشجو . روز دانشجو

بنام خدا
لوح تقدیر
پیروزی، پرشی دارد به اندازه عشق
دانشجوی عزیز خانم ………
بااحترام
خبر مسرت بخش ، همواره دل را شاد ولـحظه ها را ماندگار می سازد، واینـک خبر شادمانه موفقیت شما نیز مایه مـباهات است .
آری، دستان پرتوان وعزم استوار باردگرحـدیث پرافتخار پیروزی رامی سراید وامـروز را برای فردایی بهتر وسازنده آماده می سـازد.
کسب رتبه ……… درمسـابقه ……… ترم تحـصیلی ……… یادواره عزت وافـتخار حسـینی راتبریک عرض می نماییم وبرایتان ازخداوند مهـربان دلی ازجنس بلور، به رنگ آسمان و وسـعت دریا خواسـتاریم
شمع وجودتان تابنده ونورانیت دلتان پاینـده
مدیر دانشگاه …………….


متن تقدیر نامه پژوهشگر برتـر

بسمه تعالی
تقدیرنامه
پژوهشـگر برتر جناب دکتر …………………………..
موفقیت چشمگیر شما رابه عنوان پژوهشگر برگزیده تبـریک عرض نـموده ;
این لوح تقدیر در هفته ی پژوهش سال ……… ، سال «شعار سال» در جهت ارتقای فرهنگ پژوهش ، ارتقای جایگاه پژوهش درمیان مدیران کشـور و در سپاسداشـت ( …پژوهشگران / مدیران پژوهشی بـرتر …) کشور که با اعتماد به نفـس ، اراده ی مستقل ، پذیرش خطـر ، پذیرش تجربه و استقـبال از ابهام در بوجـود آمدن ساختارهای دانایی محور و تقـویت این مهم نقش داشـته اند تقدیم حضور ارزشمـندتان می گردد.
با امید به اینکه با محمل فرمایش مقـام معظم رهبری در دهه «گفتـمان عدالت و پیشرفت» و منویات ایشـان در «گفتمان علمی ، باید گفتمان مسـلط وغالب جامعه باشد واقتدار حقیقی یک ملت درگرو علـم است» بتوانیم با تجـارب ، تخصص وتوانمندی های موجود مسـیر توسعه وتعالی را طی نموده ، به سوی اهداف ترسـیم شده حرکتی شایان داشته باشیم .
دکتر …………………………….
رییس دانشگاه ……………………….

سفارش و خرید محصولات مرتبط: پرچم ساحلی ، تندیس، مهر و موم، بج سینه


متن تقدیرنامه همایش

بسمه تعالی
تقدیرنامه
شرکت تعاونی مسکن ………………………
تعاونی ها با تجمیع سرمایه های مادی و انـسانی، سازندگان جوامعی هسـتند که عدالت، تقوا، همکاری و کمـک متقابل، معیارهای مـورد احترام و اتـکای آنهاست.
بدین وسیله، انتـخاب شما را به عنوان تعاونی برتر استان ………….. در زمینه مـسکن درسال …………. صمیمانه تبریک می گـویم. ضمن تقدیر و تشکر ازتـلاش جمـعی شما عزیزان، امید آن دارم در سایه الطاف حـق تعالی و با عزم و ارداه مسـتحکم، در جهت ترویج و توسعه فرهنـگ مشارکت در جامعه اسـلامی موفق وپیروز باشید .
معاون وزیر ورئیس ستاد برگزاری همایش اسـتانی …………………..


متن تشکر از هنرمندان

جایزه ویژه
سرکار خانم ………………………………………
برای سال‌ها تلاشتان در عرصـه هنر و سینمای ایران و آثاری که بـرای مردم خلق کرده‌اید از شما سپـاسگزاریم.
هیأت انتخاب دومین «جایزه …………………. » به سبب فعالـیت‌هایتان برای کاسـتن باری از دوش مردم محروم کشورمان به ویژه در دوران ……………….. و نیز تبدیل هنرتان به ابزاری برای فریاد زدن دردی از دردهای جامعـه و ایستادن در سمت مردم و مطالـبات آنان، جایزه بخش هـنرمند را به شما تقدیم میـکند.

دبیر جایزه ……………………..


لوح یادبود

بسمه تعالی
هر آنکس خدمت جانان به جـان کرد به گیتی نام خود را جـاودان کرد
همکار گرامی
جناب آقای مهندس…………………………….
سلام علیکم
اکنون که در پرتو الطاف خـداوند سبحان يکی از مقاطع ارزشـمند خدمات خویـش را در سازمان ……………………………. استان ……………… به پایان رسانده و آماده خدمـت در عرصه‌ای دیگر در کشور عزیزمان ایران هـستید، بر خود وظیفه می‌دانیـم از زحمات و تلاش‌های صادقانه و موثر جنابعـالی در سمت …………………………… سازمان تقدیر و تشکر نماییـم.
ضمن تقدیم این لوح سپاس، موفقیت و سربلنـدی شما را از درگاه ایزد منان خواسـتاریم.

همکاران شما


متن لوح سپاس از همـکاران برای سالـگرد شرکت

سرکار خانم مهندس ………………………
به جا اسـت، که در دوازدهمین سالروز تاسـیس شرکت بدین وسیله از همـت بلند، همکاری موثر و تلاشهای ارزشـمند جنابعالی در پیشبرد اهـداف و به بار نشـاندن پروژه … و راه اندازی واحد چـهارم آن که برای نخـستین بار در تاریخ ……………. کشور، با دانش و ذهن خلاق شـما و دیگر همکاران رقم خورده است سپاـسگزاری نمایم. امید است که در ادامه راه و در پرتو مهر یزدان پاک موفقـیتهای آتی شما در عرصه های تلاش و آبادانی میهن عزیزمان ایـران را شاهد باشـیم.
مديرعامل

سفارش و خرید انواع پرچم : پرچم رومیزی، پرچم ال، پرچم تی


لوح سپاس از استعفاي هـمکار با صلح

لوح سپاس
همکار ارجمند جناب آقای ……………………….
باسلام و احترام
بدینوسیله از تلاش و زحمات ارزشمـند و بیدریغ جنابعالی در طول مدت خدمـت در این شرکت کمال تقدیر و تشکر را داریم. بدیهی است شـرکت در پی درخـواست جنابعالی، استعـفای شما را مورد قبول قرار داداه است. بارفـتن جنابعالی، از این شرکت ما یکـی از بهتربن سرمایه های انسانی و خوب خود را از دسـت دادیم. از خداوند متعال برایتان شادکامی، سلامت و بهـورزی و موفقیت روزافزون مسئـلت نموده و امـیدواریم در کلیه مراحل زندگی کاری و شخـصی تان موفق باشید.
بدیهی است جنابعالی عضـو دائمي و افتخاری شرکت ………………… خواهید بود.
با تقدیم و احترام
مدیر عامل


متن لوح تقدیر از استاد

استاد فرهیخته و فرزانه، جناب آقای دکتر / سرکار خانم دکتر …
همه پیـشرفت‌های معنوی و مادی بشر ریشه در تربیت افـراد دارد که از منـبع زلال ایمان، معرفت، تعهد و ایثار سـیراب می‌شوند.
از این منـظر کشور وامدار همه استادانی است که بـحق چراغ هدایت بشـریت را به تأسی از پیـامبر اعظم ( ص ) روشن و فروزان نگاه داشتـه اند.
با فرا رسیدن روز … فرصـت را مغـتنم شمرده، در کمال ادب و ارادت این لـوح تقدیر تقدیم محضر عالمانه و اندیشـمندانه شما می‌گردد.
از حضرت علیـم آرزو دارد همواره در کسوت شریف اسـتاد ………………. با کلام نافذ و عزم راسخ و با تولید علم و دانش و پژوهش جهت آینده‌سـازان این مرز و بوم با سرافرازی برای نیل به زندگی سعـادتمندانه دنیوی و رستگاری اخـروی کوشا و پویا باشـید.
از طرف رئیس دانشگاه …


متن لوح تقدیر ورزشی – برگزارکننده

جناب آقای / سرکار خانم …
بدین وسـیله از مساعی و کوشـش‌های بی‌دریغ جنابعالی در برگزاری باشکـوه مسابقات بین‌المللی … جام … که در سال … در شهر……… برگزار گردید، قدردانی و تشکـر می‌نماید .
امید است با اتکال به درگاه خداوند متعال در کلـیه شئون زندگی به ویژه پیش‌برد و گسـترش ورزش … موفق ومؤید باشـید.
رئیس فدراسیون … جمهوری اسـلامی ایران


متن زیبای لوح سپاس ورزشی

بردار بزرگوار جناب آقای / خواهر بزرگوار سرکار خانم …
مدیرکل محترم …
یقیناَ توسعه و پـیشرفت استان … مرهون تلاش بی دریغ مسئولین خـدوم و دلسوزی می باشد که همواره جهت تعالی و ارتقاء این شـهر قدم برداشته و خدمتگذاری را افتخاری بزرگ و پاسخگویی را وظیفه ای مهم برای خویـشتن می دانند. لذا بر خود وظیفه می دانیم به مصداق حدیث شـریفه «من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق»، از عنایات و توجه جنابعالی به امر ….. در استان … قدردانی نمـاییم .
سلامتی و موفقیت روزافزونتان را از درگاه خداوند متعال مـسالت می نماییم.


تقدیرنامه ورزشی کوتـاه و پر مهر

جناب آقای ……….
با احترام
نظر به اینکه جنابعالی در مسابقات ……………… دوره ای استان موفق به کسب رتبه ………. شده اید، این لوح تقدیر به پاس زحمات شمـا تقدیم می گردد
با تشکر


معلّم دلسوز و فداکارم آقای ……………………

روز معلّم ، یادآور جان فشانی ها، سوخـتن ها و ساختن های جامعه پبشریـت را به شما رهرو راه نبی تبریک و شاد باش می گویم . تـویی که می سوزی تا بسازی ، برخـلاف تمام نورها کهـساخته شده اند تا بسوزند. زحمات و تلاش های ارزنـده ی تو ، مایه مباهات و دلگرمی ما دانـش‌آموزان می باشد. ما نیز به سـهم خود به پاس سپـاس از تمامی مساعی خستـگی‌ناپذیر شما این «لوح تقدیر» را به پیـشگاه بلندتان تقدیم می‌داریم. امیدوارم خود و خانواده محتـرمتان در پناه مهربان ترین مهربانان پیـروز و سربلند باشید

محصولات مرتبط