تابلو استیل - 1 1 - تابلو استیل -
۱۵
دی

تابلو استیل

تابلو استیل چیست؟

یکی از مهمترین فاکتورها در انتخاب تابلوهای تبلیغاتی، توجه به ظاهر جذاب و شیک، در کنار کیفیت بالا و فوق العاده‌ی آنها می‌باشد.

تابلو استیل از جمله تابلوهایی می‌باشد که با برخورداری از خصوصیات جذاب و لوکس، مقاومت منحصر به فردی را نیز در بر دارد. لذا به عنوان لاکچری‌ترین تابلوهای دنیا، مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

این نوع از تابلوها با برخورداری از ظاهری خیره کننده، می‌توانند نظر هر بیننده‌ای را به سمت خود جلب نموده و همچنین ماندگاری بلندمدتی را برای مصرف کنندگان در بر داشته باشند.

افرادی که به کسب و کار خود اهمیت داده و به دنبال جلب توجه مشتریان هستند، می‌توانند از این تابلوهای تبلیغاتی به بهترین نحو بهره برداری نمایند.

شما برای انتخاب یک تابلو تبلیغاتی شایسته و کاربردی، به چه موارد و نکات مهمی توجه می‌کنید؟ چه المان‌های برجسته‌ای برای انتخاب هوشمندانه این نوع از تبلیغات، در نظر دارید؟

یکی از مواردی که می‌تواند در این زمینه شما را به بهترین نحو همراهی نموده و سبب انتخاب موفقیت آمیز شما گردد، کسب اطلاعات مفید و کاربردی آن خواهد بود.

تابلو استیل - 000 2 1024x1024 - تابلو استیل -

ساخت تابلو استیل و علت محبوبیت آن

نحوه تولید برخی از انواع تابلوهای تبلیغاتی، نه تنها سبب افزایش میزان جلب توجه مخاطبین نمی‌شود بلکه هزینه‌های گزافی را نیز برای مصرف کنندگان در بر خواهد داشت.

حتما برای شما هم پیش آمده که شاهد برخی از انواع تابلوهای تبلیغاتی بوده‌اید که نه تنها از جذابیت ظاهری مطلوبی برخوردار نبودند،

بلکه هماهنگی خاصی نیز با مشاغل مربوطه نداشتند. اما راهکار یک انتخاب شایسته چیست؟!؟

همانطور که ذکر شد، یکی از پرطرفدارترین انواع تابلوهای تبلیغاتی، تابلو استیل می‌باشد. این نوع از تابلوها، به سبب برخورداری

از کیفیت فوق العاده، تنوع در طرح و رنگ، ادغام حروف با ورق‌های پلکسی و غیره، مورد توجه و استقبال بسیاری از مخاطبین، قرار گرفته‌اند.

در گذشته به سبب سختی طراحی و تولید این نوع از تابلوها و استفاده از برش‌های دستی، استفاده از آنها برای مصرف کنندگان مقرون به صرفه نبود.

اما امروزه که شاهد پیشرفت تکنولوژی و استفاده از انواع دستگاه‌های لیزری برای برش هستیم، می‌توان

گفت که: انتخاب این نوع از تابلوها، بسیار هوشمندانه و کاربردی به شمار می‌رود.

لازم به ذکر است که این نوع از تابلوهای تبلیغاتی، به سبب برخورداری از خصوصیات برتر و ویژگی‌های متمایز کننده، کاربردهای گسترده‌ای را نیز در بر دارند.

امروزه می‌توان در بسیاری از مشاغل، صنایع، کارخانجات، شرکتها، موسسات، مطب پزشکان و غیره، شاهد بهره‌برداری از آنها بود.

این نوع از تابلوها، نه تنها قابل استفاده در محیط‌های بیرونی هستند، بلکه مزایای فوق العاده را نیز برای موارد استفاده درون سازمانی نیز در بر دارند.

از علت محبوبیت تابلو استیل چه می‌دانید؟ همانطور که ذکر شد، این نوع تابلوهای تبلیغاتی با پیدایش انواع تابلوها، وارد بازار رقابتی شده و همچنان نیز به سبب برخورداری از خصوصیات برتر، با بازار پررونقی مواجه هستند.

تابلو استیل - 003 1 1024x1024 - تابلو استیل -

از جمله دلایل محبوبیت این نوع از تابلوها، عبارتند از:

  • توانایی مانورهای مختلف برای خلق و ساخت طرح های جدید و خیره کننده
  • استفاده از دستگاه‌های مدرن و تجهیزات برجسته برای خلق آثار خیره‌کننده و مدرن
  • برخورداری از کیفیت بسیار مطلوب و ایده آل
  • برخورداری از سطح براق و جذاب
  • برخورداری از ظاهری ساده و بی نقص

بسیاری از موارد دیگر، سبب محبوبیت بیش از پیش این نوع از تابلوهای تبلیغاتی در بازار رقابتی شده‌اند. امروزه با وجود بسیاری از انواع تابلوهای تبلیغاتی همچون :

چلنیوم و برخی از انواع تابلوهای تبلیغاتی کامپوزیت و غیره، همچنان شاهد محبوبیت فوق العاده‌ی تابلو استیل در بازار رقابتی خواهیم بود.

مزیت‌های تابلو استیل و کاربرد آن در تبلیغات

یکی از مهمترین مزایای استفاده از این تابلوها، توجه به موارد استفاده‌ی گسترده‌ی آنها می‌باشد. امروزه می‌توان شاهد استفاده از این تابلوها در بسیاری از صنایع بود.

حتما برای شما هم پیش آمده که هم در مراکز پزشکی شاهد برخی از انواع این تابلوها بوده‌اید و هم در برخی از مراکز صنعتی و کارخانجات

. علاوه بر موارد ذکر شده از این محصولات هم می‌توان در فضاهای داخلی و هم در فضاهای خارجی استفاده نمود.

قابلیت تاثیرگذاری بسیار بالا تابلو استیل

هدف شما از انتخاب یک تابلو تبلیغاتی چیست؟ آری، یکی از بزرگترین اهداف مصرف کنندگان از انتخاب و خرید تابلو استیل، جلب توجه مخاطبین و همچنین افزایش میزان فروش می‌باشد.

برای این موضوع توجه به استفاده از تاثیرگذاری فوق العاده و برتر در انتخاب انواع تابلوها، بسی حائز اهمیت بوده است.

تابلوهای استیل از براقیت و درخشندگی بسیار بالایی برخوردار هستند که می‌توانند به راحتی در جلب توجه مخاطب، نقش مهم و اساسی را ایفا کنند.

تابلو استیل - 002 1 1024x1024 - تابلو استیل -

عمر مفید بالا تابلو استیل

از دیگر عوامل حائز اهمیت، توجه به ماندگاری بلند مدت آنها است.

یکی از مهمترین فاکتورها در تامین عمر بلند انواع محصولات، متریال مرغوب و باکیفیت آنها است.

تابلوهای استیل به دلیل برخورداری از متریال مرغوب، در برابر عوامل مختلفی از جمله: نم و رطوبت، گرما و سرما و غیره مقاوم بوده و از این رو، عمر بلند و ماندگاری طولانی را در بر خواهند داشت.

عدم زنگ زدگی 

گاهی برخی از انواع تابلوها به دلیل برخورداری از متریال نامرغوب و بی کیفیت، به راحتی دچار زنگ زدگی و از بین رفتن خواهند شد.

تابلوهای استیل به سبب برخورداری از کروم، کربن و آهن در برابر زنگ زدگی، بسیار مقاوم بوده و از این رو، ماندگاری بلند مدتی را در بر خواهند داشت.